Студенти Коледжу взяли участь у відкритті Lviv Summer School 2023 — Університет «КРОК»

Студенти Коледжу взяли участь у відкритті Lviv Summer School 2023

21 серпня 2023 Новини та події

14 серпня 2023 року здобувачі освіти Фахового коледжу Університету «КРОК» були присутніми на відкритті Lviv Summer School 2023.

Протягом двох тижнів наші студенти, які беруть участь у розвитку колежанського проєкту ЕКО «ЛОТОС», навчатимуться вирішувати кейси та розв'язуватимуть практичні завдання з теми «Technological and Economical Aspects of Climate Change Adaptation Strategy».

Таку можливість Коледж має завдяки Co-funded by the Erasmus+ Programme of the European Union та проєкту Climan. У перший день студенти познайомилися з представниками Національного університету «Львівська політехніка», прослухали цікаву лекцію про історію виникнення Університету та ознайомилися з екологічними проєктами . Лектором була доцент кафедри екології та збалансованого природокористування «Львівської політехніки» Олена Попович.

Студенти з нетерпінням чекають наступних лекцій та практичних занять.

Для учасників літньої школи заплановано цікаву програму різноманітних заходів, активностей та дозвілля.

Оновлено: Четвер, 24 серпня 2023 18:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу взяли участь у відкритті Lviv Summer School 2023