Навчальний візит – тренінг до Східно-баварського Технічного Університету Амберг-вайден, (Німеччина) — Університет «КРОК»

31 липня 2023 Новини та події

24-28 липня 2023 року відбувся навчальний візит – тренінг до Східно-Баварського Технічного Університету Амберг-Вайден, (Німеччина) у рамках проєкту ЄС Erasmus+ INTERADIS «Адаптація та інтеграція іноземних студентів».

Університет «КРОК» представляла команда Навчально-наукового інституту міжнародної освіти: Андрій Лотарєв, директор; Анна Дробина, начальник управління міжнародних освітніх програм ННІМО; Юлія Богданова, керівник проєктів та програм ННІМО та Світлана Олещук, в.о. керівника проєктів та програм Центру міжнародних проєктів ННІМО.

Насичена програма включала перелік активностей:

• Вітання віце-президента OTH AW, професора Ульріха Мюллера;
  • Презентацію Корнелії Айхінгер, щодо процесу подання заявок і відбору студентів в OTH Amberg-Weiden;
  • Презентацію Емми Кран і Даніели Вінтерж, представників Міжнародного Офісу, щодо студентської платформи «PRIMUSS»;
  • Презентацію шляхів адаптації та інтеграції іноземних студентів в OTH Amberg-Weiden;
  • Презентацію Сюзанни Прехтль про навчальний та кар’єрний центр в OTH AW;
  • Офіс-ралі та інтерактив «Світове кафе»;
  • Воркшоп зі стійкості (Олівер Шмідт, презентація шляхів сталого розвитку від консалтингової компанії Hultgren);
  • Прийом у мера міста Амберг (Майкл Черні);
  • Презентацію діджиталізованого класу від представника Центру компетенцій цифрового навчання (Ромі Хьосл);
  • Презентацію патформи Uni-Assist.
  • Екскурсію по місту Амберг та інші культурні заходи, організовані Міжнародним Офісом OTH Amberg-Weiden.

Щиро дякуємо команді Східно-Баварського Технічного Університету Амберг-Вайден за організацію чудового та інформативного заходу та партнерам проєкту #INTERADIS за активну участь!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Навчальний візит – тренінг до Східно-баварського Технічного Університету Амберг-вайден, (Німеччина)