Організаційна зустріч з командою кафедри маркетингу та поведінкової економіки — Університет «КРОК»

Організаційна зустріч з командою кафедри маркетингу та поведінкової економіки

28 липня 2023 Новини та події

Майбутні студенти!
Коли ти обираєш маркетинг за свій майбутній фах, маєш розуміти, що маркетинг — не просто професія, це спосіб твого майбутнього життя. Коли ти впевнений, що понад усе прагнеш саме такого життя, головне — не помилитися з вибором партнера. У навчанні це не менш важливо, ніж в бізнесі чи шлюбі. Кафедра маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК» саме такий, потрібний тобі, партнер.

Для того, щоб в цьому переконатися і познайомитись ближче, запрошуємо на організаційну зустріч з командою кафедри маркетингу та поведінкової економіки Університету «КРОК». 01.08.2023 о 16:00 (ZOOM)

Приєднуйся за посиланям: Join Zoom Meeting https://us05web.zoom.us/j/83422237530?pwd=0MPc3smaA8sDLRVn02dx4BGbaWgRDR.1

Passcode: XjJa9D

Ми чекаємо саме на Тебе!