ІТ-шники готові до нових викликів у сфері комп'ютерних наук — Університет «КРОК»

ІТ-шники готові до нових викликів у сфері комп'ютерних наук

12 липня 2023 Новини та події

Університет «КРОК», один із провідних приватних освітніх закладів України, святкує успіх студентів спеціальності 122 «Комп'ютерні науки» на церемонії випуску бакалаврів 2023 року.

Ця незабутня подія відбулася 06 липня 2023 року в актовій залі Університету, збираючи студентів, викладачів, батьків та гостей з різних куточків України. Професори, викладачі та співробітники Університету «КРОК» особливо пишалися своїми випускниками. Вони були вражені старанністю та талантом студентів, у т.ч. у галузі програмування, штучного інтелекту, комп'ютерних систем та інших сфер комп'ютерних наук. Випускники отримали цінні знання та практичні навички, які готують їх до успішної кар'єри в швидкозмінному світі технологій.

Випускників привітали:

• Валентин Анатолійович Рач, доктор технічних наук, професор, доктор технічних наук, професор, директор навчально-науковий інститут інформаційних та комунікаційних технологій;
  • Сергій Миколайович Мічківський, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри комп'ютерних наук;
  • Олександр Федорович Карлов, директор центру розетки кар'єри, голова правління асоціації випускників в університеті КРОК;
  • Ганна Віталіївна Білокур, менеджер з роботи зі студентами зі студентського офісу.

Церемонію проводила Наталія Василівна Наконечна, кандидат психологічних наук, доцент, проректор з корпоративного управління Університету.

Університет «КРОК» славиться своєю високоякісною освітою у галузі комп'ютерних наук, і цього року випускники спеціальності 122 можуть почувати себе гордими здобутими досягненнями. Церемонія випуску стала символом завершення чотирьох років навчання та початком нової стадії в їх професійній кар'єрі.

Цей випуск є показником того, що майбутнє комп'ютерних наук в Україні є обіцяючим, а випускники спеціальності 122 Комп'ютерні науки Університету «КРОК» стануть головними каталізаторами цього розвитку. Вітаємо всіх випускників та бажаємо їм успіху у їх майбутній кар'єрі!

Оновлено: Четвер, 13 липня 2023 10:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ІТ-шники готові до нових викликів у сфері комп'ютерних наук