Вітаємо випускників! — Університет «КРОК»

Вітаємо випускників!

11 липня 2023 Новини та події

06 липня 2023 року відбулась урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності 053 «Психологія». Випускники навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК» отримали дипломи, які підтверджують кваліфікацію психологів. 4 роки навчання видалися не простими через карантинні умови та війну, але незважаючи на складні часи, попри всі життєві негаразди вони отримували знання, успішно здавали екзамени та захищали кваліфікаційні роботи на високому професійному рівні.

Випускники висловили щиру подяку викладачам та керівництву Університету за якісну професійну підготовку та підтримку в непростий час. Викладачі побажали випускникам успіхів, професійного зростання та самовдосконалення, професійній реалізації.

Пишаємося нашими випускниками і вітаємо з подоланням першого професійного рівня та раді будемо супроводжувати в подальших професійних кроках в магістратурі разом з КРОКом.

Оновлено: Вівторок, 11 липня 2023 17:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо випускників!