Безоплатний тест-драйв дистанційного навчання! — Університет «КРОК»

Безоплатний тест-драйв дистанційного навчання!

26 червня 2023 Новини та події

Шановні вступники!
Кращий приватний український заклад освіти Університет «КРОК» надає незалежну професійну онлайн-освіту в галузі менеджменту, маркетингу, ІТ, креативної економіки та права. Займаємось повним циклом підготовки висококласних спеціалістів - бакалаврів та магістрів за обраними програмами.

Відтепер ви маєте можливість ознайомитись з системою для навчання та тестування онлайн - Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment (Moodle). Платформа представляє простір для сумісної роботи викладачів та студентів. Система навчання в Університеті «КРОК» побудована так, що студент багато часу інвестує у виконання практичних завдань, отримуючи постійний фідбек від куратора курсу.

Ви отримуєте безоплатний демодоступ до навчальних курсів освітніх програм з економіки, маркетингу, менеджменту та ознайомитись з лекційним матеріалом в відеоформаті, практичними завданнями, тестовими питаннями здійснивши перехід за посиланням:

Знайомся з різними курсами, та обирай свій напрямок!

Зацікавило? Реєструйся і ми допоможемо обрати твою майбутню професію.

Оновлено: Середа, 05 липня 2023 16:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Безоплатний тест-драйв дистанційного навчання!