Студенти спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи — Університет «КРОК»

Студенти спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи

19 травня 2023 Новини та події

11 та 12 травня 2023 року студенти 2 та 3 курсів освітньої програми «Туризм» спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи.

Хоча туризм під час війни та й у постпандемічний період переживає складні часи, але поступово починає відроджуватись. Традиційні практико-орієнтовані заходи із нашими партнерами – фахівцями туристичного бізнесу підтверджують поступовий розвиток туристичної діяльності і вселяють надію.

Тому студенти із мотивацією та ентузіазмом виконували свої курсові роботи і досліджували актуальну тематику.

Відмінну оцінку отримали студенти:

• Бардаш Денис (2 курс, тема «Рекреаційна діяльність в країнах Північної Європи: порівняльний аналіз», науковий керівник Уварова Г.Ш.),
  • Королишин Мар’яна (2 курс, тема «Сучасний стан та перспективи розвитку лікувально-оздоровчого туризму в Україні», науковий керівник Мелько Л.Ф.),
  • Крамаренко Микола (2 курс, тема «Сучасний стан та перспективи розвитку екологічного туризму в США», науковий керівник Мелько Л.Ф.),
  • Кузьменко Ніна (2 курс, тема «Туризм в Україні в умовах військових дій», науковий керівник Сокол Т.Г.),
  • Івасюк Олександра (3 курс, тема «Розробка перспективного виду спеціалізованого туризму у Львівській області», науковий керівник Міхо О.І.),
  • Кумейко Артем (3 курс, тема «Сучасний стан, проблеми і перспективи розвитку туризму в Карпатському районі України», науковий керівник Уварова Г.Ш.),
  • Нагайнікова Катерина (3 курс, тема «Роль туризму у просуванні національного бренду України», науковий керівник Уварова Г.Ш.),
  • Орел Яна (3 курс, тема «Туристично-краєзнавчі маршрути як засіб реабілітації психологічного стану людей в умовах війни в Україні», науковий керівник Уварова Г.Ш.),
  • Проценко Андрій (3 курс, тема «Інноваційні форми екскурсійного продукту», науковий керівник Сокол Т.Г.).

Захисти приймала комісія науково-педагогічного складу кафедри туризму: Мелько Людмила Федорівна, Уварова Ганна Шевкетівна, Сокол Тетяна Георгіївна, Міхо Олена Іванівна, Гаврилюк Світлана Павлівна, була присутня провідний методист – Петренко Марина Іванівна.

Студенти підготували наукові доповіді, представили презентації, відповіли на запитання. Особливістю наших захистів є те, що кожний студент теж має брати участь у дискусії та ставити запитання до виступаючих.

Члени комісії відзначили мотивованість, відповідальність, зацікавленість, розуміння тематики дослідження здобувачами вищої освіти. Студенти подякували науковим керівникам та комісії за професіоналізм, об’єктивність, доброзичливість, щире бажання долучити студентську спільноту до наукових досліджень.

Вітаємо усіх студентів із захистом курсових робіт та бажаємо подальших успіхів!

Дякуємо науковим керівникам за професіоналізм!

Оновлено: П'ятниця, 19 травня 2023 19:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти спеціальності «Туризм» успішно захистили курсові роботи