Героям слава — Університет «КРОК»

Героям слава

17 травня 2023 Новини та події

16 травня 2023 року відбулося відкриття меморіальної дошки на честь вшанування пам’яті Захисників України – випускників Київського ліцею бізнесу, студентів та випускників Університету «КРОК». Мужніх воїнів, які героїчно віддали своє життя в російсько-українській війні від 2014-го до сьогодні заради вільної України:

• Добродомов Родіон Костянтинович (30.10.84-09.05.2014), нагороджений Орденом «За Мужність» ІІІ ступеня, студент Університету економіки та права «КРОК», який загинув в бою під Маріуполем у 2014 р.
  • Деревянко Станіслав Анатолійович (30.07.84-27.03.2016), нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, випускник Київського ліцею бізнесу, героїчно загинув під час виконання бойового завдання поблизу Авдіївки.
  • Барнич Сергій Михайлович (11.01.1974-26.03.2021), нагороджений Орденом «За Мужність» ІІІ ступеня (посмертно), випускник юридичного факультету Університету «КРОК», виконував обов’язки командира інженерно-саперного взводу. Загинув від кулі ворожого снайпера під час розмінування території біля населеного пункту Шуми Донецької області.
  • Бойченко Олександр Миколайович (26.02.1980-13.03.2022), випускник юридичного факультету Університету «КРОК», капітан 15 батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади Івана Виговського. Героїчно загинув під селом Скоринець Чернігівського району Чернігівської області.
  • Данилюк Петро Петрович (18.07.1989-15.03.2022), випускник юридичного факультету Університету «КРОК». Героїчно загинув у районі населеного пункту Наливайківка Бучанського району Київської області під час висування на бойові позиції.
  • Маєвський Максим Володимирович (17.07.1988-28.03.2022), нагороджений Орденом «За Мужність» ІІІ ступеня, випускник Київського ліцею бізнесу.
  • Бузинний Олександр Володимирович (19.06.1987-10.05.2022), нагороджений Медаллю «Захисника Вітчизни», випускник факультету економіки та підприємництва, спеціальність «Облік і аудит» Університе6ту «КРОК». Загинув у боях під Авдіївкою на Донеччині.
  • Гвоздєв Іван Олексійович (16.11.1988-08.09.2022), випускник Університету «КРОК» за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою. Майор Національного антикорупційного бюро України, більшу частину свого життя віддав службі в органах СБУ. Загинув на початку вересня 2022 року в бою проти російських окупантів на Миколаївщині. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Почесне право відкриття меморіальної дошки було надано учениці Київського ліцею бізнесу Дорошенко Анастасії, студенту Фахового коледжу Університету «КРОК» Куренкову Олександру, студенту Університету «КРОК», голові Студради Ребекевші Костянтину.

Слова подяки та шани, слова співчуття рідним та близьким пролунали на мітингу під час відкриття меморіальної дошки від Олександра Поповцева – тимчасово виконувача обов’язків голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Олега Чуздюка – заступника голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Євгена Камалова – полковника, начальника кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Юрія Ватрича – підполковника, заступника начальника Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю, Сергія Лаптєва – президента Університету «КРОК», Людмили Паращенко – директорки Київського ліцею бізнесу, Андрія Кучка – ректора Університету «КРОК», Анатолія Француза – Героя України, проректора Університету «КРОК».

Ви здобули вічне життя і вічну славу, і назавжди залишаєтесь нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Схиляємо голови і розділяємо разом із близькими та рідними біль непоправної втрати. Вічна пам’ять… Не забудемо ні на хвилину Вашого подвигу…. Подвигу кожного українського воїна, який віддав життя за незалежність України…

Героям слава!

Оновлено: Середа, 17 травня 2023 20:12