Фестиваль «КРОК збирає друзів» — Університет «КРОК»

Фестиваль «КРОК збирає друзів»

20 травня 2023 Новини та події

20 травня 2023 року в рамках фестивалю «КРОК збирає друзів» та дня відкритих дверей відбудеться лінійка майстер-класів від ННІ психології Університету «КРОК».

Майстер-клас «У пошуках щастя» за методом казкотерапії.
Радченко Юлія Сергіївна - сертифікований тренер-казкотерапевт, член національної асоціації психологів України (НПА), практичний психолог в закладі освіти, магістрантка Навчально-наукового інституту психології Університету економіки та права «КРОК», психотерапевт (транзакційний аналіз).
На майстер-класі кожен зможе поринути у власний чарівний внутрішній світ, відчути себе творцем та автором казки. Знайти шляхи до особистого щастя. Можливо усвідомити, що взагалі для Вас є щастя.

Тренінг емоційної грамотності в транзакційному аналізі.
Берестовська Аліна Володимирівна - магістрантка Навчально-наукового інституту психології Університету економіки та права «КРОК», член Української Спільноти Транзакційного Аналізу, член Національної психологічної асоціації України.
Тренінг дасть змогу з підходу транзакційного аналізу торкнутися основ:

• поняття автентичних і рекетних почуттів та передумов їх появи;
  • шкали емоційного усвідомлення;
  • кроків до навчання емоційній грамотності;
  • видів погладжувань і правил їх економії.

Даний тренінг спрямований на засвоєння навичок емоційної грамотності. З їх допомогою почуття із заплутаного хаотичного сплетіння можуть перетворитися в цінний індикатор того, що відбувається з нами, нашими стосунками, та слугувати допоміжним інструментом в покращенні якості нашого спілкування. Зрештою, кожному з нас під силу бути в гармонії з собою, відкривати серце для почуттів і відчувати любов не як недосяжну теоретичну конструкцію, а як те, що реально наповнює нас та збагачує наші відносини з іншими людьми.

Майстер-клас «Структура характеру в біоенергетичному аналізі».
Шпетна Кароліна Ігорівна - магістрантка Навчально-наукового інституту психології Університету економіки та права «КРОК», тілесно-орієнтований психолог.
На мастер-класі ви:

• дізнаєтесь про основи біоенергетичного аналізу О. Лоуена;
  • познайомитесь з підходами до типізації патологічних рис характеру;
  • навчитесь технікам релаксації та прийомами мануальної терапії як ресурсам для зміни негативних емоційних станів.

Де? Університет «КРОК».

Коли? 20.05.23 о 12:00 год.

Для кого майстер-класи? Для вступників та їх батьків, студентів різних спеціальностей Університету «КРОК».

Вхід вільний.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.

Запрошуємо долучитись та будемо раді бачити всіх бажаючих!

Оновлено: П'ятниця, 19 травня 2023 13:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фестиваль «КРОК збирає друзів»