Майстер-клас для туристів: як підготуватися до захисту курсової роботи — Університет «КРОК»

Майстер-клас для туристів: як підготуватися до захисту курсової роботи

09 травня 2023 Новини та події

У студентів 2 та 3 курсів спеціальності «Туризм» починається гаряча пора, скоро відбудуться захисти курсових робіт.

Як підготувати доповідь? Як зробити вдалою презентацію? Цьому треба вчитись у фахівців.

На ці та інші питання відповіла Мелько Людмила Федорівна – завідувач кафедри туризму, яка 1 травня 2023 року провела відповідний майстер-клас.

Людмила Федорівна розказала про специфіку наукових виступів, показала на реальному прикладі власну презентацію магістерської з туризму, продемонструвала презентації курсових робіт студентів спеціальності «Туризм» за минулі роки на різну тематику.

Студенти із великим зацікавленням поставилися до виступу, слухаючи затамувавши подих. Потім відбулось цікаве обговорення.

Сподіваємося, що у здобувачів все вийде вдало на захистах! Побажаємо їм успіхів!

Оновлено: Вівторок, 09 травня 2023 18:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас для туристів: як підготуватися до захисту курсової роботи