Інтенсив з медіаграмотності та критичного мислення — Університет «КРОК»

Інтенсив з медіаграмотності та критичного мислення

01 травня 2023 Новини та події

28 квітня 2023 року Студентська рада та студентство відвідали інтенсив з медіаграмотності та критичного мислення в київському Університеті імені Бориса Грінченка.

На цьому заході студенти прослухали лекцію про піраміду дезінформації, її складові, та такі медіапоняття як «Джинса», «Малінформація», «Діпфейк» та взяли участь у практичних завданнях з розпізнавання фейків на прикладі справжніх тез із російських медіа. Спікери також демонстрували засоби з перевірки на правдивість фото, відео ресурсів, акаунтів в соцмережах, використовуючи такі засоби як: «Foto Forensics», «Tineye» й «Findexif.com».

Дякуємо, що відвідали інтенсив разом з нами, чекаємо вас на наших наступних заходах.

Оновлено: Середа, 03 травня 2023 21:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Інтенсив з медіаграмотності та критичного мислення