Захист курсових робіт здобувачів Коледжу — Університет «КРОК»

Захист курсових робіт здобувачів Коледжу

18 квітня 2023 Новини та події

Відбувся захист курсових робіт здобувачів ІІІ-курсу Фахового Коледжу Університету «КРОК» спеціальність «Готельно-ресторанна справа».

Здобувачі презентували результати актуальних, наукових досліджень. Вдячні керівникам курсових робіт: д.е.н., професору Алькемі В.Г.; к.е.н., голові циклової комісії з менеджменту сервісної діяльності, доценту Пазєєвій Г.М.; д.е.н., професору Терехову В.І.; к.т.н., доценту Філатову С.А.; старшому викладачу Малій І.Б. за допомогу, консультуванні, підтримку здобувачів під час написання курсової роботи.

Вдячні також завідувачу економічного відділення Фахового коледжу Вайнорес І.Г. та кураторам груп: Кудряшовій С.В., Степаненко Н.В. за підтримку, мотивацію та натхнення здобувачів. Тісна співпраця команди кафедри управлінських технологій і команди Фахового коледжу забезпечила відмінний результат.

Нашим здобувачам щиро бажаємо не зупинятись, розвиватись і досягати нових наукових звершень!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист курсових робіт здобувачів Коледжу