КРОКуємо з футболом — Університет «КРОК»

КРОКуємо з футболом

03 квітня 2023 Новини та події

Шановні студенти та викладачі, вітайте! Новий спортивний телеграм-проєкт від ЦРК «Характерники» - «КРОКуємо з футболом».

Проєктна група ЦРК «Характерники» разом зі студентами Фахового коледжу, Університету «КРОК» та членами Асоціації Випускників Університету, створили спортивний телеграм – проєкт, де висвітлюються футбольні новини, анонси матчів, огляди поєдинків і багато цікавих фактів про футбол вцілому!

Наша КРОКівська команда:

• Фуринець Владислав– випускник Фахового коледжу, студент Університету «КРОК» - ФІН-19
  • Осадча Юлія– студентка Фахового коледжу ПР19к/2
  • Басюк Роман – випускник Фахового коледжу та Університету «КРОК», член АВУ «КРОК»
  • Горковець Артем – студент Фахового коледжу КН-20к-1
  • Парой Георгій – студент Фахового коледжу ІПЗ-19/к2
  • Кукліч Максим – студент Університету «КРОК» ДИЗ/гд-22
  • Павло Лебедєв – випускник Фахового коледжу та Університету «КРОК», зірка КРОК 2021

Приєднуйтесь до телеграм-каналу та пориньте у світ футболу, адже як говорить Владислав Фуинець: «Футбол – це стиль життя!».

Оновлено: Понеділок, 03 квітня 2023 19:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КРОКуємо з футболом