Благодійний аукціон: мистецтво заради Перемоги — Університет «КРОК»

Благодійний аукціон: мистецтво заради Перемоги

04 квітня 2023 Новини та події

15 травня 2023 року у читальній залі бібліотеки Університету «КРОК» відбудеться Благодійний аукціон з продажу творів образотворчого мистецтва.

Будуть представлені роботи як відомих українських митців: Бокотея А.А. – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, професора, дійсного члена (академіка) НАМ України, Гуйди М.Є. – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, професора, дійсного члена (академіка) НАМ України, Лауреата премії ім. І.Огієнка та міжнародного фестивалю «Золотий перетин», Чебикіна А.В. – народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, професора, дійсного члена (академіка) НАМ України, так і художників, які нещодавно розпочали свою творчу кар’єру. Половина коштів з продажу картин буде передана у фонди українських благодійних організацій, які спеціалізуються на допомозі Силам оборони України, а решта передана авторам, з метою їх підтримки у справі розвитку українського мистецтва. Ця благодійна акція – знак об’єднання нашої мистецької спільноти в єдиному бажанні Перемоги незламного українського народу, повернення мирного життя.

До участі в аукціоні запрошуються поціновувачі мистецтва, благодійники, всі, хто бажає зробити внесок у допомогу нашій армії, придбавши справді цінну річ. Відвідавши цей захід Ви будете мати можливість переглянути чудову виставку картин, ознайомитись із творчістю видатних та талановитих майстрів, відчути атмосферу аукціону та познайомитись з цікавими людьми.

Взяти участь можна як офлайн, так і онлайн, а для всіх бажаючих просто спостерігати буде доступна трансляція події. Після 15 травня Благодійний аукціон продовжить свою роботу на онлайн платформі.

Звіт про зібрані та передані кошти буде доступний на офіційному сайті Університету «КРОК».

Детальніше про подію, участь, співпрацю: Бердинських Святослав Олександрович, завідувач кафедри дизайну Університету «КРОК», 067 265-8231.

Все є і буде Україна!

Оновлено: Вівторок, 04 квітня 2023 15:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійний аукціон: мистецтво заради Перемоги