Захист магістрів ОП Управління закладом освіти — Університет «КРОК»

Захист магістрів ОП Управління закладом освіти

30 березня 2023 Новини та події

Не передати словами емоції, які вирували на захисті: змістовні та цікаві доповіді власних розроблених стратегій розвитку освітніх закладів, які принесуть успіх українській освіті, гаряча дискусія, влучні відповіді на питання.

Комісія у складі: завідувача кафедри д.е.н., професора, Алькеми В.Г., проректора з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), к.псих.н, доцента Наконечної Н.В., заступника завідувача кафедри, к.е.н., доцента Пазєєвій Г.М. наголосила на високій якості робіт і готовності наших випускників, стати тією людиною, яка допоможе закладу освіти зорієнтуватись в умовах постійного реформування системи освіти та впровадити новітні технології в навчальний процес! Ми пишаємося і щиро вітаємо креативних, розумних магістрів з управління закладами освіти- молоду, освічену еліту України!!!

Успіху та удачі на професійній ниві та в житті!
КРОКуємо разом до ПЕРЕМОГИ!

Оновлено: Четвер, 30 березня 2023 19:16

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист магістрів ОП Управління закладом освіти