Про конкурсний відбір — Університет «КРОК»

Про конкурсний відбір

31 березня 2023 Новини та події

З 05 квітня 2023 року у Вищому навчальний заклад «Університет економіки та права «КРОК» оголошується конкурсний відбір науково-педагогічних працівників Університету.

Документи для взяття участі у конкурсі приймаються до 03.05.2023 року відповідно до пункту 2.7. Порядку конкурсного відбору та обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників Університету.

Основні кваліфікаційні вимоги до претендентів викладено у 3 Розділі Порядку конкурсного відбору та обрання за конкурсом науково-педагогічних працівників Університету.

Пакет документів можна надіслати:

• на поштову адресу: 03113 м. Київ, вул. Табірна, 30-32, до департаменту кадрів та документального забезпечення;
  • на електронну пошту: [email protected] (в темі листа зазначити: Документи на конкурсний відбір НПП).
Оновлено: П'ятниця, 31 березня 2023 18:55

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Про конкурсний відбір