Неймовірна подорож у Дордрехт та навчання медіації в Нідерландах — Університет «КРОК»

Новини та події

Неймовірна подорож у Дордрехт та навчання медіації в Нідерландах

22 березня 2023 Новини та події

13-17 березня 2023 року аспірантки юридичного факультету: Бабат Олена Ігорівна та Горбаченко Олександра Володимирівна, пройшли наукове стажування за програмою «Медіація» на базі Нідерландської бізнес академії (м. Дордрехт, Нідерланди) у рамках проекту Erasmus Project Key Action.

Високий рівень викладання нідерландських професорів, інтенсивна та надзвичайно насичена навчальна програма, глибоке занурення у практичні кейси та симуляції, рольові ігри та вправи, діагностичні методики DISC та MBTI, ознайомлення з досвідом використання присудової медіації м. Бреда та практики військових медіацій у Королівській Військовій академії, а також неймовірні враження від архітектури країни, щирості та доброзичливості голландців зробили подорож надзвичайною.

Висловлюємо велику вдячність адміністрації Університету «КРОК», ректору Нідерландської бізнес-академії, керівнику International Master Mediation Association, медіатору, коучу, тренеру, професору Jan van Zwieten за високий рівень організації навчальної програми, фаховість та уміння легко навчати складних речей, практико-орієнтовану спрямованість занять, надзвичайно цікаві екскурсії мальовничими куточками Дордрехта і Бреди, а особливо - за неймовірну гостинність. Надзвичайно цікаві тренінги, глибокий аналіз медіації в Нідерландах, щирі дружні стосунки отримали всі учасники від професорки НЛБА, яка спеціалізується у медіації в сімейних, господарських та кримінальних справах, Gea van Klompenburg. Щира подяка пані Yvette Livius - професорці НЛБА, медіаторці, менеджерці з міжнародної співпраці, координаторці з міжнародної мобільності за надану можливість.

Оновлено: Середа, 22 березня 2023 15:59
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Неймовірна подорож у Дордрехт та навчання медіації в Нідерландах