#проКРОК випускниці ОП «Управління закладами освіти» Гонти Валентини — Університет «КРОК»

#проКРОК випускниці ОП «Управління закладами освіти» Гонти Валентини

22 березня 2023 Новини та події

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони.

Саме мій «КРОК» став для мене стартом до великої мети, яка здавалась неосяжною! Але час дуже швидко летить, і ось вже через декілька днів захист магістерської дипломної роботи . Від усієї душі хочу подякувати всій кафедрі управлінських технологій за педагогічну працю і надані знання, особливо шанобливі слова на адресу, мого наукового керівника, к.е.н., доцента Ганни Михайлівни Пазєєвої. Дякую за розуміння та підтримку, чуйність і терпіння, кроки назустріч в такий нелегкий час!

Бажаю процвітання, благополуччя, гармонії і щастя! Я впевнена, що КРОК - це правильний вибір і крок до щасливого майбутнього та здійснення мрій!

Оновлено: Середа, 22 березня 2023 15:36

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » #проКРОК випускниці ОП «Управління закладами освіти» Гонти Валентини