Засідання Атестаційної комісії Фаховому Коледжі Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Засідання Атестаційної комісії Фаховому Коледжі Університету «КРОК»

17 березня 2023 Новини та події

Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.

15 березня 2023 року у Фаховому коледжі Університету «КРОК» відбулось засідання атестаційної комісії І-ІІ рівнів, на якому атестували 17ть педагогічних працівників. Головою атестаційної комісії була Наконечна Наталія Василівна, проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), кандидат психологічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії. Проректор зосередила увагу присутніх на загальних атестаційних вимогах, спрямованих на стимулювання підвищення професійної компетентності педагогів. Заступником голови атестаційної комісії була Рибак Ірина Вікторівна, заступник директора з наукової та методичної роботи Фахового коледжу Університету «КРОК», голова циклової комісії з гуманітарно-соціальної підготовки, кандидат політичних наук, спеціаліст вищої категорії. Обов'язки секретаря комісії виконувала Поливач Владислава Вячеславівна, менеджер з інформаційної діяльності з питань автоматизації Коледжу. Атестаційна комісія заслухала творчі звіти викладачів, самооцінку викладачами результатів своєї педагогічної діяльності за звітний період. Усі присутні працювали плідно та натхненно, не завадила засіданню навіть повітряна тривога!

Аналіз підсумків атестації свідчить про професійне зростання педагогів Коледжу, які системно підвищують педагогічну майстерність, займаються науковою та проєктною діяльністю, постійно вчаться новому та діляться досвідом. Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації!

Оновлено: П'ятниця, 17 березня 2023 14:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Засідання Атестаційної комісії Фаховому Коледжі Університету «КРОК»