Благодійну ярмарку «Bavovna Shop» — Університет «КРОК»

Благодійну ярмарку «Bavovna Shop»

09 березня 2023 Новини та події

07 та 08 березня 2023 року Студентська Рада Університету «КРОК» та Департамент зі студентських питань організували благодійну ярмарку «Bavovna Shop».

Студентська рада та активні студенти під час проєкту благодійна майстерня виготовили 30 бавовняних букетів. У перший день ярмарки в холі Університету були продані всі букети менш ніж за 3 години. Студрада не очікувала на такий успіх, що студенти та викладачі настільки вподобають бавовну, що будуть ставати в чергу щоб мати можливість її придбати. Тому Студентській раді та Департаменту зі студентських питань довелось виготовти ще 10 букетів для продажу вже 8 березня. У сумі за ці два дні вдалося зібрати 7850грн. Виручені кошти направлені на підтримку Добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри».

Дякуюємо всім хто долучився, хто став власником бавовночки, разом ми сильніші, разом ми наближаємо перемогу.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійну ярмарку «Bavovna Shop»