«З весною в серці» від студентського проєкту «Незламні» — Університет «КРОК»

«З весною в серці» від студентського проєкту «Незламні»

09 березня 2023 Новини та події

Завдяки підтримці студентів, батьків, співробітників Фахового коледжу лідери руху «Незламні» здійснили ще одну важливу ініціативу - «З весною в серці».

08 березня 2023 року «Незламні» приготували жінкам-захисницям пакунки з різноманітними засобами гігієни, косметикою, посудом, продуктами харчування, медикаментами, які принесли до Коледжу учасники акції, і які закупили лідери проєкту на благодійні внески.

5 посилок було надіслано дружині випускника нашого Коледжу 2022 року заочної форми навчання спеціальності «Право» Марченка Дмитра. І ще 5 посилок «Незламні» передали до фонду «ArmWomenNow», який займається допомогою жінкам, котрі служать у ЗСУ. Надзвичайно приємно й почесно допомагати нашим доблесним воїнам: захисникам і захисницям, які боронять рідну землю від ворогів. Дякуємо всім, хто брав участь у цій доброчинній справі! Наближаймо разом спільними зусиллями Перемогу - допомагаймо нашим неймовірно сміливим, завзятим і незламним ЗСУ!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «З весною в серці» від студентського проєкту «Незламні»