Зустріч у рамках нового проєкту «Крок до успіху» з відомим тележурналістом А.Столярчук — Університет «КРОК»

03 березня 2023 Новини та події

01 березня 2023 року в Університеті «КРОК» відбулась зустріч у рамках нового проєкту «Крок до успіху» від проєктної групи Центру розвитку кар'єри «Характерники».

До нас завітав відомий український спортивний телекоментатор Андрій Столярчук, який з радістю поділився своєю історією успіху, розповів важливі поради та рекомендації молоді, а також розкрив основні аспекти роботи телекоментатора та журналіста! Студенти отримали масу позитивних емоцій та поринули у світ спорту та медіа!

Активні учасники отримали автограф та фото з Андрієм Столярчуком!

Дякуємо, що приєдналися до нашої КРОКівської родини!

Оновлено: П'ятниця, 03 березня 2023 14:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч у рамках нового проєкту «Крок до успіху» з відомим тележурналістом А.Столярчук