Черговий випуск медіагіду «Літфронт» присвячено Лесі Українці — Університет «КРОК»

Черговий випуск медіагіду «Літфронт» присвячено Лесі Українці

28 лютого 2023 Новини та події

25 лютого 2023 року до Дня народження Лесі Українки в соцмережах Коледжу з'явився черговий випуск медіагіду «Літфронт» від проєкту «Літературна кав'ярня».

У випуску зібрана найцікавіша інформація про поетесу. Так, наприклад, розповідається про псевдонім Українка, його виникнення. А також наводяться цікаві факти з дитячого та дорослого життя поетеси. У розділі «Подавати гарячим» зібрані відомі й маловідомі цитати з творів Лесі Українки.

Підготувала черговий номер «Літфронту» лідерка проєкту «Літературна кав'ярня», студентка Коледжу Лазаренко Марина.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Черговий випуск медіагіду «Літфронт» присвячено Лесі Українці