Університетський кіберспортивний турнір KAEC 2023 від ННІІКТ — Університет «КРОК»

Університетський кіберспортивний турнір KAEC 2023 від ННІІКТ

23 лютого 2023 Новини та події

25 лютого 2023 року відбудеться університетський кіберспортивний турнір за ініціативи навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій з відеогри Counter-Strike:Global Offensive під назвою «KROK Amazing Esports Cup 2023», або коротша назва «KAEC 2023».

За місце першості будуть боротись 3 команди, які пройшли попередній відбір: Genius Team, Kripo4ki, Still Standing.

Стосовно формату гри:
Кожна команда зіграє по одній грі. Кожна основна гра складається з 2 періодів, а кожен період щонайменше з 15 раундів. У випадках, коли переможця неможливо визначити за основний час, то будуть призначені 2 додаткових періоди по 3 раунди.

За перемогу командам нараховується 3 бали, за нічию - 1 бал, за поразку - 0,5 бали. На основі результатів ігор жюрі визначить переможця.

Визначення мап для гри проходить наступним чином:
Лідери команд по черзі викреслюють 1 мапу до моменту, коли залишаться 3 карти.
Після цього за підтримки генератора випадковості буде виявлена карта, на якій і відбудеться гра.
Мапи, що обрані для турніру: Dust 2, Inferno, Nuke, Train, Cache, Vertigo, Mirage, Overpass, Ancient.

Учасникам було розіслано запрошення, тому check свій гаджет для впевненості

Оновлено: Неділя, 26 лютого 2023 18:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університетський кіберспортивний турнір KAEC 2023 від ННІІКТ