Фінал ініціативи стартап-інкубаторів YEP або на КРОК до цілі КН-спільнотою — Університет «КРОК»

Новини та події

Фінал ініціативи стартап-інкубаторів YEP або на КРОК до цілі КН-спільнотою

17 лютого 2023 Новини та події

Ось частина команди КН-спільноти досягла однієї із поставлених цілей на рік – участь в стартап-інкубаторі YEP. Хто би міг подумати, що така проста ініціатива Симоновського Євгенія зібратись разом, щоб просто «покодити» переросте в щось значно більше. І ось КН-спільнота у фіналі одного із українських стартап-інкубаторів, де серед 45 команд серед усіх ЗВО України було обрано 7 для участі у фіналі стартап-батлу 22 лютого 2023 року.

Своїм стартап проєктом «Oteto VPN» команда в складі Симоновського Євгенія (CEO в частині стратегічного планування, управління продуктом, лідерства), Лигіної Олександри (СТО в частині управління проєктом, розробки та супроводу технічного керівництва), Ластівки Тимофія (розробки в частині чат ботів; забезпечення системного адміністрування), Вергуна Дмитра (програмування безпеки, забезпечення мережевої безпеки), Квєквєскірі Єлизавети (UI/UX забезпечення графічного дизайну, дизайну інтерфейсу користувача) та куратора проєкту Матюшенко Марії продемонстрували гідний, не побоїмось цього слова продукт в сфері забезпечення конфіденційності при передачі даних між користувачами в Інтернет, що в сьогоднішніх реаліях є першочерговим викликом.

Що ж ми рухаємось у фінал. А ти з нами? Адже, цього року організатори та засновники запрошують не тільки учасників, а і всіх бажаючих побувати на стартап батлі та побачити рух лише від ідеї до повноцінного MVP стартапу. Також буде розігруватись подарунок від YEP та партнерів між глядачами

Реєстрація за посиланням: тицяти тут

P.S. будемо раді якщо будеш вболівати за нас

Нагадуємо, ми «Oteto VPN»

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінал ініціативи стартап-інкубаторів YEP або на КРОК до цілі КН-спільнотою