Благодійна акція Департаменту зі студентських питань і Студради Університету — Університет «КРОК»

Благодійна акція Департаменту зі студентських питань і Студради Університету

16 лютого 2023 Новини та події

Шановні студенти і колеги! Вітаємо з Днем закоханих і пропонуємо подарувати свою любов і турботу, тим хто турбується і захищає нашу державу!

Нагадуємо про благодійну акцію Департаменту зі студентських питань і Студентської ради Університету в рамках серії заходів «Тиждень проєктів Студентської ради Університету».

Акція буде тривати до 17 лютого 2023 року. На першому поверсі вже розміщена локація для збору предметів гігієни. Також ви можете задонатити, а Студрада на ці кошти придбає відповідні товари з переліку.

5168745103110893 директор Департаменту зі студентських питань Аліна Гольцева. Біля пункту збору також влаштований реєстр благодійників, а всіх хто перекаже кошти теж буде внесено в цей реєстр. Між всіма учасниками, хто долучився фінансово або приніс гігієнічні засоби буде розіграно Valentinebox з цінними подарунками.

Долучайтеся! І не забудьте вказати себе в реєстрі благодійників цієї акції або в призначенні платежу. Результати розіграшу будуть оголошені 17 лютого 2023 року.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійна акція Департаменту зі студентських питань і Студради Університету