International Highlight Event проєкту CLIMAN: презентовано Платформу відкритих лекцій — Університет «КРОК»

16 лютого 2023 Новини та події

У рамках реалізації Міжнародної конференції з розповсюдження результатів проєкту CLIMAN International Highlight Event «Екологізація сучасного освітнього простору: основні вектори інноваційної трансформації та шляхи їх впровадження» було презентовано Платформу відкритих лекцій, під час роботи якої учасники заходу долучились до пізнавального нетворкінгу, до ексклюзивних змістовних лекцій від провідних науковців та експертів у галузі екологізації освітнього процесу та актуальних безпекових екологічних питань.

Лектори:
Вікторія ХРУТЬБА, завідувач кафедри екології та технологій захисту навколишнього середовища Національного Транспортного Університету, доктор технічних наук, професор; член науково-методичної ради МОН України; член-кореспондент Транспортної Академії України;
Тема лекції: «Green project management як механізм відбудови України. Міжнародний та вітчизняний досвід».

Наталія ВНУКОВА, завідувач кафедри екології Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри ЮНЕСКО «Екологічно чисті технології»
Тема лекції: «Сучасна трансформація освіти. Екологічний тренд».

Олена ПАРЕНЮК, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України
Тема лекції: «Ядерна небезпека: як пережити та вижити».

Щиро дякуємо високоповажним лекторам за надзвичайно актуальну та якісну інформацію. Висловлюємо вдячність за партнерство та нетворкінг: Національному Транспортному Університету, Харківському національному автомобільно-дорожньому університету, Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику, Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » International Highlight Event проєкту CLIMAN: презентовано Платформу відкритих лекцій