«Школа медіа контенту» Коледжу продовжує свої заняття для студентів — Університет «КРОК»

«Школа медіа контенту» Коледжу продовжує свої заняття для студентів

07 лютого 2023 Новини та події

Січень 2023 року завершився першою практикою в новому році, на якій студенти «Школи медіа контенту» вчилися робити знімки власних композицій.

Окрім нових знань, учасники отримали незабутні спогади про подію й були цілком задоволені своєю роботою.

Попри тривоги й вимкнення світла, керівнику проєкту Олександру Куренкову (за сумісництвом голові комітету СРК з технічної підтримки) та його команді щоразу вдається проводити заняття інформативно й цікаво.

Тож, якщо вас захоплює тематика роботи з фотографією й медіасферою, долучайтеся до активу та приходьте на лекції «Школи медіаконтенту»!

Оновлено: Вівторок, 07 лютого 2023 17:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Школа медіа контенту» Коледжу продовжує свої заняття для студентів