Проєкт «Цитата Незламності» від Студради Коледжу — Університет «КРОК»

Проєкт «Цитата Незламності» від Студради Коледжу

06 лютого 2023 Новини та події

Наприкінці січня 2023 року комітет із міжнародних питань Студентської ради Коледжу ініціював проєкт «Цитата незламності». Як пояснила голова комітету Селіверстова Карина, у кожного з нас є такі важливі слова, які дають сили рухатися далі, наповнюють надією й вірою.

Разом із лідерами «Незламних» комітет із міжнародних питань звернувся до студентів Коледжу із пропозицією надіслати кілька цитат, які їх надихнули, не дали зламатися, зробили сильнішими. Завданням цього проєкту, за словами організаторів, є донести натхнення, оптимізм, надію до інших людей, до всіх, хто потребує підтримки й допомоги.

У подальшому планується публікація цитат на сторінках Коледжу в соціальних мережах із цікавим фото- й відео-оформленням. Заохочення для першокурсників: за цитати даються бали в Best Group.

Усі, хто зацікавився проєктом, пишіть на пошту [email protected] - голові комітету з міжнародних питань СРК.

Оновлено: Понеділок, 06 лютого 2023 21:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Проєкт «Цитата Незламності» від Студради Коледжу