Захист магістерських курсових робіт в ННІП — Університет «КРОК»

Захист магістерських курсових робіт в ННІП

18 січня 2023 Новини та події

17 січня 2023 року в навчально-науковому інституті психології Університету «КРОК» відбувся захист магістерських курсових робіт.

Курсова робота з психології є невід’ємною частиною навчального процесу на першому курсі магістратури та етапом формування у студента навичок самостійної творчої праці, наукового пошуку, самоорганізації та відповідальності.

Під час написання курсової роботи студент магістратури вирішує конкретне фахове завдання та виробляє вміння самостійно працювати з навчальною і науковою літературою, електронно-обчислювальною технікою, використовуючи сучасні інформаційні засоби та технології.

На захисті курсових робіт магістри продемонстрували високий рівень підготовки робіт попри всі складнощі, які виникають у реаліях життя під час довготривалого стресу війни.

Кафедра психології пишається своїми студентами та щиро вітає їх з успішним проходженням ще одного етапу на шляху до здобуття освітнього рівня Магістра. Бажаємо подальших успіхів у написанні дипломної роботи!

Оновлено: Середа, 18 січня 2023 18:44

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Захист магістерських курсових робіт в ННІП