День відкритих дверей Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім.І.Черняховського — Університет «КРОК»

26 грудня 2022 Новини та події

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує Вас на День відкритих дверей.

Час: 18 січня 2023 року о 15:00

Підключитися до конференції Zoom

Код доступу: KVPNUOU

Запрошуємо Вас на зустріч!

Додаткова інформація: 044-271-06-88, 063-519-56-17, 044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей: Facebook, електронна адреса: [email protected]

Запрошуємо Вас до вступу та навчання!
Після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту Ви отримаєте звання молодшого лейтенанту згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Оновлено: П'ятниця, 23 грудня 2022 22:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День відкритих дверей Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім.І.Черняховського