Національний банк нагородив учасників акції «Смілива гривня» — Університет «КРОК»

Національний банк нагородив учасників акції «Смілива гривня»

21 листопада 2022 Новини та події

У жовтні 2022 року Фаховий коледж та Університет «КРОК» брали участь у Всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня». І Університет, і Коледж активно долучилися до події, за що були нагороджені Грамотами Національного банку України.

Студенти із завзятістю збирали кошти на допомогу ЗСУ, а для першого курсу Коледжу в рамках студентського проєкту «Незламні» було проведено змагання на найбільшу наповнюваність пляшечок монетами. Після завершення акції кошти було передано банку-партнеру благодійної ініціативи – Ідея Банк.

Ця акція, за словами організаторів – представників Національного банку України, «мала за мету об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії».

Вдячні за нагороду! Підтримуємо ЗСУ! Нас не здолати!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Національний банк нагородив учасників акції «Смілива гривня»