«Уголос» – новий проєкт Мистецької студії «Арт-КЕПІТ» — Університет «КРОК»

«Уголос» – новий проєкт Мистецької студії «Арт-КЕПІТ»

21 листопада 2022 Новини та події

17 листопада 2022 року студентство Фахового коледжу Університету «КРОК» в рамках відзначення Міжнародного дня студента долучилось до нового проєкту Мистецької студії «Арт-КЕПІТ» – «Уголос».

Ідея проєкту – розкриття особистісного творчого потенціалу, розвиток ораторських, декламаційних здібностей. Авторка концепції й керівник проєкту – заступник директора Коледжу Ірина Рибак. Ідея назви проєкту, а також дизайн натхненних подарункових листівок для учасників проєкту належить студентці Коледжу Колесниковій Елеонорі.

Захід розпочато натхненною промовою директорки Коледжу Людмили Сумбаєвої. Зі словами мотивації до молоді звернулись директорка Департаменту зі студентських питань, керівниця Театру танцю Університету «КРОК» Аліна Гольцева. Свої побажання студентству висловив також директор Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» Олександр Карлов.

Учасниками заходу стали творча і натхненна студентська молодь. Це: гурт гітаристів «GuitarBand» у складі Кочмарук Вікторії (керівниці гурту), Гнатишин Євгенії, Барчука Андрія, Петрика Дмитра, які у творчому тандемі з Вокальною студією «КРОК» у складі Мацьовитої Аліни, Півак Аліни виконали яскраві композиції, що запалили серця всупереч вимкненню світла, а саме «Два дні» та «Вечорниці».

З пронизливо-чуттєвими декламаціями виступили Баданіна Дар'я, Венгринович Софія, Маринчик Анастасія (керівниця «Арт-КЕПІТу»), Поливач Владислава (керівниця проєкту «Незламні»), Рахно Олена (проєктна лідерка проєкту «Незламні»), Цирин Каріна (почесна голова ЕКО «ЛОТОСу», проєктна лідерка), Чуйченко Валентина, Янчук Микита.

Технічний супровід заходу здійснював керівник комітету з технічної підтримки Студентської ради Коледжу, керівник школи медіаконтенту Куренков Олександр та його медіагрупа Богдан Дорошенко, Москаленко Борис, Побережний Роман, а також Зорькіна Надія (активістка художньої студії Арт-КЕПІТу). Стрім для соцмереж готували Поливач Владислава та Коваль Анастасія (керівниця комітету з медіа СРК).

Захід відбувся за підтримки Департаменту зі студентських питань Університету «КРОК» та особисто директорки департаменту Аліни Гольцевої.

Щиро дякуємо всім учасникам проєкту за світло й сердечність. Бажаємо студентам бути натхненними, мрійливими й старанними! Сміливості ж у нашої молоді вдосталь! Пишаємося!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Уголос» – новий проєкт Мистецької студії «Арт-КЕПІТ»