Університет «КРОК» нагороджено Грамотою Національного банку України! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» нагороджено Грамотою Національного банку України!

18 листопада 2022 Новини та події

У жовтні 2022 року Фаховий коледж та Університет «КРОК» брали участь у Всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня».

Ця благодійна ініціатива, за словами організаторів – представників Національного банку України, «мала за мету об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії». Після завершення акції кошти було передано банку-партнеру благодійної ініціативи – Ідея Банку. І надзвичайно почесно, що за виявлену активність нас було нагороджено Грамотою Національного банку України!

Пишаємося! Радіємо! І пам'ятаємо, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА, вже незабаром!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» нагороджено Грамотою Національного банку України!