Від студента до студентів: марафон привітань — Університет «КРОК»

Від студента до студентів: марафон привітань

17 листопада 2022 Новини та події

Не дивлячись на всі труднощі, за ініціативи старшого викладача Малої І.Б. у рамках вибіркової дисципліни «Event-маркетинг» студенти 3-х курсів розпочинають марафон привітань із Всесвітнім Днем студента: «Від студента до студентів», (формат привітань на власний вибір: вірші, прошу, відео). ЗУСТРІЧАЙТЕ перші привітання:

***

З днем ​​студента я всіх вітаю!!
І ось чого вам всім бажаю:
Чудово жити,
Війни не знати,
І легко сесії здавати!
Життя хай не стоїть на місці,
Та буде світло,
Й небо чисте,
І під кінець хочу сказати
Що сесію краще не онлайн здавати!
(Соломаха Андрій, гр.МА-20)

З днем студента!
Бажаю кожному студенту сміливості та натхнення. Ми живемо в такий час, коли пишеться історія. Ми - непереможні! Ми - студенти, на яких лежить велика відповідальність по відновленню нашої України! Не здаємося, йдемо до своєї цілі разом з КРОК!
(Голота Софія, гр. МЕН-20)

Що студенту побажати?
Багато їсти й добре спати,
Вранці вчасно лиш вставати,
Щоб на пари не проспати.
Бути в формі ну здоровим,
До навчання вже готовим,
Педагогів – добрих, чесних,
Лекцій – гарних, інтересних,
Світлих, творчих лиш ідей,
Менше тривог, а лиш пісень!
Отримуй подарунок Кроку
Бо ви - найкращі студенти року!

(Генчев Тарас, гр.МА- 20)

***

Вітаю з Днем студента, зі святом юних мрій, нових знань, цікавих захоплень і веселого студентства!
Бажаю, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей, кумедних історій і особистих перемог. Нехай роки студента будуть запам'ятовуватися і будуть щасливими, нехай вірні знання і невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої і престижної професії!
(Ходаковська Валерія, гр. ФІН-20)

***

Шановні студенти Університету КРОК!
Щиро й сердечно вітаю, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Міжнародним днем студентів – святом, що для кожного з студентів є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!
У цей день хочеться побажати, миру, спокою, щасливих і радісних моментів життя і щоб роки навчання в університеті КРОК запам’яталися на все подальше життя. Нехай ці роки стануть стартовим майданчиком у професійній кар’єрі та громадянському становленні. Наступні роки належать молодим, сповненим життєвої енергії людям.
Країні вже сьогодні потрібні наші знання, наш реальний внесок у велику справу державотворення, побудову демократичної процвітаючої України. Переконаний, сплине незначний час і звичайно ж досвід та професіоналізм визначатимуть долю нашої країни. Бажаю, щоб кожен день для нас був незабутнім, наближав до цілі і перемоги країни! Бажаю нам всім успіхів, творчої наснаги, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!
Слава Україні! Слава Нації!
(Білокриницький Олександр, гр. ПТ-20)

Студентам хочу побажати:
Щоб не було у вас хвостів,
Щоб було завжди поїсти,
Щоб не було тарганів.
Викладач щоб не валив,
Щоб кожен з вас поменше пив,
Щоб у коханні вам везло,
Й обминало щоб вас зло!
Бажаю мирного неба та тихої сесії!
(Хоменко Анастасія, гр. МЕН- 20)

***

Сьогодні день у нас поважний,
якщо ти студент відважний,
щиро тисну твою руку,
привітаю тебе друже,
день студента на дворі,
всі щасливі та і ти!
Прийми друже привітання,
йди до парку розважання,
проведи цей день чудово,
адже день такий сьогодні!

(Горбунов Олег, гр. МА-20)

***

Дорогі студенти! Хочу привітати Вас з нашим святом Бажаю великого натхнення. Поки життя надає усі можливості, беріть від нього все можливе та неможливе.
Студентське життя – весела пора ! Бажаю, щоб проблем зовсім не знати у навчанні, нехай щастить завжди Удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирого кохання, справжнього щастя та міцного-міцного здоров'я і мирного неба над головою! З днем студента!
(Беконіна Єлізавета, гр. МА-20)

***

Друже, вітаю тебе з Днем студента! В цей день, моє серце, як і твоє, переповнене радістю та натхненням! Навколо весело гомонить юрба, всі обмінюються привітаннями і гарними побажаннями. Зауваж, в цей чарівний день, навіть викладачі стають схожими на нас, напевно пригадують своє навчання. Так, студентське життя неймовірне! Хто це відчув, не зможе забути ніколи. Я бажаю тобі бадьорого настрою, нехай будь-яка твоя мета успішно досягається, а в «заліковка» рясніє гарними оцінки. Студенте, вчись, твори, живи на повну!
(Чорнобрива Юлія, гр. МА-20)

Оновлено: Четвер, 17 листопада 2022 17:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Від студента до студентів: марафон привітань