Зручне рішення для незручних проблем! — Університет «КРОК»

Зручне рішення для незручних проблем!

15 листопада 2022 Новини та події

Шановний студенте!
Нині склалась досить напружена ситуація через періодичні відімкнення світла, тож у зв'язку з цим все складніше додзвонитися до Університету, адже лінії зв'язку не працюють відповідно. Пропонуємо сучасне, а головне зручне рішення: надсилати листи на електронну пошту.

Бажаєш отримати довідку? Дізнатись контакти викладача? Просто поспілкуватись з методистами Студентського офісу, бо вони завжди підтримають і допоможуть? Тоді, тримай лайфгаки для отримання будь-якої важливої інформації щодо навчання:

1) заходь на свою пошту в Outlook Microsoft Office 365 (до речі, ти знав, що навіть якщо у тебе відсутній Інтернет, то створений тобою лист потім все одно буде надісланий, якщо попередньо в налаштуваннях встановити офлайн режим)

2) надсилай своє запитання відповідному підрозділу (кафедрі/Студентському офісу/Департамену зі студентських питань тощо), просто ввівши назву підрозділу в поле «кому»

3) та не забудь у листі вказати свій номер телефону для зворотнього зв'язку і тобі обов'язково перетелефонують.

Бережи себе: під час повітряних тривог ходи в укриття!
І пам'ятай, що все буде Україна, вже незабаром!

P.S. чекаємо на твій лист))

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зручне рішення для незручних проблем!