День відкритих дверей Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім.І.Черняховського — Університет «КРОК»

11 листопада 2022 Новини та події

Шановні колеги! Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського запрошує Вас на День відкритих дверей.

Час: 23 листопада 2022 року о 15:00 годині

Підключитися до конференції Zoom
Код доступу: KVPNUOU

Прямі відповіді на питання. Запрошуємо Вас на зустріч! Запрошуємо Вас до вступу та навчання!

Після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту Ви отримаєте звання молодшого лейтенанту згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Додаткова інформація: 044-271-06-88, 063-519-56-17, 044-271-09-72

Інформація щодо наступних днів відкритих дверей на сторінці в Facebook

Електронна адреса: [email protected]

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА ЗСУ!

Оновлено: П'ятниця, 11 листопада 2022 13:01

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » День відкритих дверей Кафедри військової підготовки Національного університету оборони України ім.І.Черняховського