Коледж долучився до написання Радіодиктанту національної єдності — Університет «КРОК»

Коледж долучився до написання Радіодиктанту національної єдності

11 листопада 2022 Новини та події

09 листопада 2022 року, у День української писемності й мови, відбувся найбільший захід із популяризації нашої мови – Радіодиктант національної єдності. Цьогоріч Фаховий коледж Університету «КРОК» у повному складі долучився до цієї події.

Студенти, викладачі, деканат і адміністрація Коледжу взяли участь у написанні Радіодиктанту. Захід проводився як в аудиторіях нашого закладу, так і під час онлайнзанять. Організували подію лідери проєктів «Літературна кав’ярня» та «Незламні» в рамках тижня української писемності та мови.

Для всіх учасників цей день став святом шанування рідної мови, культури, єдності, незалежності й свободи – тих цінностей, які ніколи не зможуть знищити наші вороги.

Оновлено: П'ятниця, 11 листопада 2022 13:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Коледж долучився до написання Радіодиктанту національної єдності