Програма МВА Бізнес Школи КРОК в глобальному рейтингу EdUniversal — Університет «КРОК»

Програма МВА Бізнес Школи КРОК в глобальному рейтингу EdUniversal

07 листопада 2022 Новини та події

Друзі! Бізнес школа Університету «КРОК» ділиться з вами чудовою новиною. Оприлюднено глобальний рейтинг кращих магістерських програм 2022 міжнародної рейтингової агенції EdUniversal.

Ми з радістю дізналися про те, що в глобальному рейтингу part-time програм МВА , що складався по всім регіонам світу Бізнес Школа КРОК - BSK посіла 69 місце в списку з 70 MBA part-time програм. Ми єдині з України в цій номінації - Master of Business Administration!

У рейтингу взяли участь найкращі бізнес школи та університети світу з усіх континентів та країн. Всього прорейтинговано 5600 програм МВА та магістерських програм з 154 країн.

Пишаємося нашою командою викладачів, студентів, випускників програми МВА та продовжуємо працювати в непростих умовах над постійним покращенням якості та рівня задоволеності слухачів магістерських програм Бізнес Школи КРОК!

Оновлено: Понеділок, 07 листопада 2022 19:54

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Програма МВА Бізнес Школи КРОК в глобальному рейтингу EdUniversal