Перемога СРК у конкурсі костюмів на Hаlloween party — Університет «КРОК»

Перемога СРК у конкурсі костюмів на Hаlloween party

01 листопада 2022 Новини та події

28 жовтня 2022 року відбулася вечірка для лідерів проєктних команд: Театру танцю, Вокальної студії, Студентських рад Коледжу та Університету «КРОК».

Представники Студентської ради Коледжу взяли участь у Hаlloween party, організованої Культурним центром Університету «КРОК». Гостей вечірки частували страшенно смачними смаколиками, команди змагалися в різноманітних конкурсах, брали участь у цікавих інтерактивах і фотосесії.

У комадних змаганнях переміг Театр танцю під керівництвом Аліни Гольцевої, а конкурс костюмів виграла Студентська рада Коледжу. Солодкий приз дістався Голові комітету з технічної підтримки – Куренкову Олександру за образ «Невиспаний студент».

Вечірка була надзвичайно атмосферною і подарувала учасникам приємні моменти спілкування та гарний настрій!

Оновлено: Вівторок, 01 листопада 2022 21:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Перемога СРК у конкурсі костюмів на Hаlloween party