ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту» — Університет «КРОК»

01 листопада 2022 Новини та події

28-29 жовтня 2022 року завідувач кафедри управлінських технологій Університету «КРОК», д.е.н., професор Алькема Віктор Григорович взяв участь у ХІV Міжнародній науково-практичній конференції «МАРКЕТИНГ І ЛОГІСТИКА В СИСТЕМІ МЕНЕДЖМЕНТУ», яка проводилась на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Серед організаторів конференції кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» (Україна), Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього (Україна), Кафедра маркетингу Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Інститут економічних досліджень (Польща), Університет прикладних наук і мистецтв Оствестфален-Ліппе (Німеччина), Кафедра виробничого менеджменту і логістики Познанської політехніки (Польща), Кафедра маркетингу Краківського Економічного Університету (Польща), Кафедра фінансів і логістики Вищої школи фінансів і права (Польща), ВГО «Українська Асоціація Логістики» (Україна) та ВГО «Українська Асоціація Маркетингу» (Україна).

Під час роботи конференції відбулось обговорення широкого кола питань щодо реалізації маркетингових та логістичних завдань воєнного часу та періоду повоєнного відновлення економіки України.

Об'єднуючись на всіх фронтах, ми ПЕРЕМАГАЄМО!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг і логістика в системі менеджменту»