Завершилась акція «Смілива гривня» — Університет «КРОК»

Завершилась акція «Смілива гривня»

31 жовтня 2022 Новини та події

26 жовтня 2022 року у Фаховому коледжі та в Університеті «КРОК» завершилася акція «Смілива гривня».

Ця благодійна ініціатива, за словами організаторів – представників Національного банку України, «мала за мету об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії».

І Університет, і Коледж активно долучилися до акції. Відповідальними за її проведення були заступник завідувача кафедри національної економіки та фінансів Університету «КРОК» Румик І.І., заступник директора Фахового коледжу Новак О.М., в.о. директора Департаменту зі студентських питань Гольцева А.Ю.

Студенти із завзятістю збирали кошти, а для першого курсу Коледжу в рамках студентського проєкту «Незламні» було проведено змагання на найбільшу наповнюваність пляшечок монетами.

Після завершення акції кошти було передано банку-партнеру благодійної ініціативи – Ідея Банку.

Оновлено: Понеділок, 31 жовтня 2022 20:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Завершилась акція «Смілива гривня»