Сертифікати від «Школи пожружнього життя» — Університет «КРОК»

Сертифікати від «Школи пожружнього життя»

26 жовтня 2022 Новини та події

25 жовтня 2022 року заступник директора Фахового коледжу Університету «КРОК» Рибак І.В. вручила сертифікати студенткам Коледжу за участь у тренінгах для молоді «Школа подружнього життя».

Студентки й співробітниці деканату Фахового коледжу Університету «КРОК»: Доценко Надія, Поливач Владислава, Рахно Олена, Чуйченко Валентина отримали сертифікати за участь у тренінговій програмі для молоді «Школа подружнього життя». Заняття відбувалися за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної у м. Києві адміністрації (КМДА).

Серед тренерів були відомі особистості: шоумен, ведучий, експерт В’ячеслав Матюхін, радіоведучий Ігор Середа, сертифікований тренер програми «Школа подружнього життя», автор і ведуча радіопрограми «Шановна Пані» Світлана Горлушко. Теми тренінгів були цікавими й актуальними для молоді.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Сертифікати від «Школи пожружнього життя»