Участь Студентської ради Коледжу в квесті-марафоні — Університет «КРОК»

Участь Студентської ради Коледжу в квесті-марафоні

26 жовтня 2022 Новини та події

21 жовтня 2022 року Студентська рада Коледжу взяла участь у квесті-марафоні, організованому Департаментом зі студентських питань Університету «КРОК».

Захід розпочався з представлення учасників. Студентська рада Коледжу вирішила назвати свою команду на честь українки 16 століття, дружини Сулеймана I Пишного, султана Османської імперії – Хюррем Хасекі Султан, відомої в народі як Роксолана.

Учасники змагань взяли участь у різноманітних цікавих конкурсах, об’єднаних тематикою української історії, культури, звичаїв і традицій.

Команду СРК на всіх етапах квесту підтримували студенти першого курсу Коледжу – активісти Студентської ради. Наприкінці марафону організатори оголосили переможців.

Команда Коледжу посіла почесне 3 місце і отримала солодкий приз – тортик.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Участь Студентської ради Коледжу в квесті-марафоні