Консультація з виконання курсових та дипломних робіт — Університет «КРОК»

Консультація з виконання курсових та дипломних робіт

24 жовтня 2022 Новини та події

18 жовтня 2022 року кафедра психології провела консультацію з виконання курсових та дипломних робіт для студентів 2-4 курсу бакалаврату спеціальності «Психологія» всіх форм навчання.

Директорка Навчально-наукового інституту психології, кандидат психологічних наук, професор Сингаївська Ірина Валентинівна поспілкувалася з студентами про особливості процесу написання роботи, розповіла студентам важливість даної діяльності - написання курсових та дипломних робіт, познайомила студентів з керівниками робіт, які будуть супроводжувати студентів протягом всього процесу написання наукової роботи.

На зустрічі студенти могли поставити будь-які запитання, що їх цікавили щодо процесу написання курсової роботи та поспілкуватися з усіма науковими керівниками та менеджерами адміністративної діяльності кафедри психології.

Все є можливим та приємним, коли є бажання та постійна плідна робота над результатом.

Команда Інституту психології готова допомагати студентам у їхньому шляху до мети.

Зичимо натхнення до творчості студентам та віримо в успіх кожного!
Бережіть себе та рідних!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Консультація з виконання курсових та дипломних робіт