Разом до Перемоги! — Університет «КРОК»

Разом до Перемоги!

24 жовтня 2022 Новини та події

Для того, щоб перемагати, щоб дійсно досягати конкретних змін, ми маємо вирішувати великі проблеми. Саме тому, 22 вересня 2022 року з метою: вирішення питання обігріву для 130-го Батальйону 241-ої Окремої Бригади Територіальної Оборони м. Києва, було ініційовано Благодійний аукціон Надзвичайного та Повноважного Посла, доктора політичних наук, професора, проректора з міжнародних зв’язків Університету «КРОК» Д.І. Ткача.

Під час аукціону було розкуплено усі картини та зібрано 42 200 грн завдяки яким було куплено акумулятори та передано їх бійцям особисто митцем.

«Наші Захисники! Нехай ці акумулятори дають Вам тепло у скрутні зимові часи, а також підігрівають Ваші серця нашими щирими побажаннями повернутися Вам додому живими і здоровими! Слава Україні! Вам, Героям, слава!».

З повагою Дмитро Ткач,
Надзвичайний і повноважний посол України
кераміст, доктор політичних наук, професор
проректор з міжнародних зв'язків
Університету «КРОК»

Оновлено: Понеділок, 06 лютого 2023 19:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Разом до Перемоги!