Організаційна зустріч регіональних представників — Університет «КРОК»

Організаційна зустріч регіональних представників

17 жовтня 2022 Новини та події

15 жовтня 2022 року відбулась організаційна зустріч регіональних представників.

Розпочав зустріч віце-президент Університету «КРОК», Гукайло Юлій Михайлович, який привітав учасників і зазначив, що робота в рамках проєкту з регіональними представниками мала певний позитивний результат, внаслідок чого адміністрацією Університету було прийнято рішення щодо створення відділу по роботі з регіональними представництвами.Проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління), к.психол.н, доцент, Наконечна Наталія Василівна, привітала регіональних представників із новим етапом і зазначила щодо ролі роботи регіональних представників у наборі здобувачів дистанційної форми навчання, яка є пріоритетним напрямком роботи.

Модератором зустрічі була начальник відділу по роботі з регіональними представництвами, Мала Ірина Борисівна, котра прозвітувала, щодо проміжних результатів роботи регіональних представників, акцентувала увагу на особливостях вступної кампанії, яка в цьому році триває до 25 листопада, а також визначила стратегічні напрямки роботи відділу.

На зустрічі також виступила заступник директора студентського офісу (дистанційна освіта), Панченко Тетяна Григорівна, яка запевнила, що кожний здобувач, має належну підтримку і комунікаційний супровід. Регіональні представники є офіційними особами, які представляють Університету «КРОК» в різних містах і містечках нашої країни та за її межами.

Віримо, що завдяки їх роботі КРОКівська родина буде поповнюватися.
КРОКуємо разом!

Оновлено: Понеділок, 17 жовтня 2022 15:20

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Організаційна зустріч регіональних представників