Поновлення у складі студентів Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Поновлення у складі студентів Університету «КРОК»

17 жовтня 2022 Новини та події

Університет «КРОК» запрошує на поновлення до складу студентів. Ви можете продовжити здобувати вищу освіту незалежно від тривалості перерви у навчанні та причини відрахування, але з врахуванням Вашої здатності та Вашого бажання успішно виконувати графік навчального процесу. Поновитися можна на денну, заочну та дистанційну форми навчання (в залежності від спеціальності).

Ця процедура включає подання заяви, отримання академічної довідки, визначення академічної різниці. А розпочати ми пропонуємо Вам із заповнення анкети, щоб поновлення стало швидким, зрозумілим і комфортним.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих на навчання.

Дайте відповіді на запропоновані запитання, щоб отримати більш детальну консультацію.

Все буде Україна!

Оновлено: Вівторок, 18 жовтня 2022 09:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Поновлення у складі студентів Університету «КРОК»