Форум інтернаціоналізації вищої освіти InterUni2022 — Університет «КРОК»

Форум інтернаціоналізації вищої освіти InterUni2022

12 жовтня 2022 Новини та події

3-5 жовтня 2022 року Анна Дробина, начальник, та Марина Євченко керівник проєктів та програм управління міжнародних освітніх програм навчально-наукового інститут міжнародної освіти взяли участь у 5-му Форумі інтернаціоналізації вищої освіти InterUni2022, м. Доброва Гурніча, Польща.

Тема цьогорічного форуму: «Сталий університет – залучення студентів як відповідальних лідерів майбутнього». Захід проходив в онлайн та оффлайн форматі. До кампусу Університету WSB завітали представники партнерських ЗВО з України, Грузії, Алжиру, Албанії, Вірменії та В’єтнаму.

Учасники форуму також мали нагоду стати свідками інавгурації навчального року в Університеті WSB та разом з першокурсниками взяли участь в офіційних заходах.

Дякуємо нашим польським партнерам за потужну підтримку України у цей складний час та за можливість продовжувати наш шлях у напрямку інтернаціоналізації вищої освіти!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Форум інтернаціоналізації вищої освіти InterUni2022