Студенти на екскурсії відвідали Музей історії кримінально-виконавчої служби України — Університет «КРОК»

10 жовтня 2022 Новини та події

З нагоди святкування Дня юриста України, 07 жовтня 2022 року, студенти 4 курсу спеціальності «Право» денної форми навчання у супроводі доцента кафедри державно-правових дисциплін, к.ю.н Доляновської І.М., відвідали Музей історії кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції України.

У ході екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з унікальними експозиціями щодо історії розвитку покарань, починаючи з часів Київської Русі до часів радянської України, а також обговорили з директором Музею підполковником Литоченко В.В. сучасну кримінально-виконавчу політику держави у цій сфері.

Оновлено: Понеділок, 10 жовтня 2022 21:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти на екскурсії відвідали Музей історії кримінально-виконавчої служби України